ניקוי ואיזון משקל

רוצים להיות בריאים, חיוניים ומלאי אנרגיה וגם לרדת במשקל? תכירו את התכנית לאיזון משקל של ליטל סימון עם תזונה מותאמת אישית

אנחנו לא נראים אותו דבר. מערכת העיכול שלנו שונה. כל אחד מאתנו מגיב אחרת לאוכל ואנחנו ודאי שלא מנהלים את אותו סדר יום אז מדוע שהתפריט שלנו יהיה זהה? לא הגיוני שאנחנו אמורים או יכולים לאכול אותו הדבר.

מעוניינים לרדת במשקל? ניסיתם כל דיאטה אפשרית ואתם מתוסכלים מהתוצאות? כמעט כל שיטות הדיאטה נותנות פתרון זהה לכולם. אין התאמה אישית של הדיאטה למטופל/ת. ברפואה ההודית החשיבה היא אחרת. כל אדם נתפס כאינדיבידואל, בעל צופן גנטי שונה, ומכאן גם שהתאמת תזונה ואורח חיים נעשית באופן פרטני.

צמחי המרפא הנכונים יביאו לאיזון המשקל ובריאות אמתית בגוף, כזו שגם תשמר לאורך זמן. במרכז לרפואה הודית אנחנו לא מדברים במונחים של דיאטה אלא של תזונה ואורח חיים. אם נאכל את הדברים שטובים לנו באופן אישי ומתעכלים בגוף שלנו בקלות - מערכת העיכול שלנו תעבוד במצב האופטימלי שלה, הגוף יוריד את המשקל העודף בקלות ובמהירות, ומעבר לכך - יצמצם היקפים ויראה בריא וחיוני.

למה הפעם גם תורידו את המשקל העודף וגם תישארו רזים ובריאים?

 

כמעט כל שיטות הדיאטה נותנות תפריט קיצוני מאוד לזמן מוגבל, כשברור שלא מדובר באורח חיים או תזונה טובה. לכן כשמפסיקים את הדיאטה הגוף עולה במשקל, אפילו יותר מנקודת ההתחלה.

 

על פי הרפואה ההודית- האיורוודה איזון המשקל והסתגלות לאורח חיים בריא וטוב, יוצר תהליך שבו המשקל העודף יורד כחלק מאיזון הגוף הכללי. המטרה היא שתצאו לאורח חיים חדש ובריא אבל לא פחות חשוב ריאלי וישים.

 

התוכנית כוללת גם ניקוי הגוף ואיזון שלו, על מנת לפתור את הבעיות שנוצרו במהלך השנים ולהביא את המערכת למצב המיטבי שלה. לעיתים מחלות ובעיות מפריעות לתפקוד של מערכת העיכול ולא מאפשרות לנו לרדת במשקל, תהליך הניקוי מאפשר להתחיל לטפל בבעיות האלו.

לקביעת פגישה וקבלת פרטים נוספים

איך אנחנו יודעים מה מתאים דווקא לך?

 

לרפואה ההודית שני אמצעי אבחון עיקרים: הלשון והדופק.

 

הלשון היא המראה של גופנו. איברים בגופנו משתקפים בצורה ברורה בלשון. המטפלת יכולה לראות את: הטחול, ריאות, כבד, כליות, ולב - האיברים העיקריים בגופינו המשמשים כמאגרי אחסון לחומרים החשובים והחיוניים לנו.

 

בדופק - ניתן להרגיש את כל המערכות והאיברים בגוף ולהבין את מצבם. הדם שלנו זורם בכל הגוף ויכול לספר לנו על כל מה שמתחולל בתוך הגוף.

 

אחרי הרבה שנים של אכילה לא נכונה, הגוף עמוס ברעילות וצריך לפנות את הרעילות הזו מהגוף. הניקוי וצמחי המרפא שאנו נותנים כחלק מהטיפול, מאפשרים לגוף לפנות חומרים רעילים ולרקמות להתחדש בצורה טובה ועמוקה ובכך להשלים את הטיפול התזונתי.

מה כוללת התוכנית של המרכז לרפואה הודית לניקוי ואיזון משקל ?

 

התכנית נמשכת חודש ימים וכוללת בתוכה חודש ניקוי ראשוני לגמילה ממזון מעובד, סוכר וקמחים, ומשלבת גם 4 טיפולי גוף ייחודיים לשיפור חילוף החומרים:

 

פגישה 1 - אבחון אישי ומעמיק , בדיקת דופק ולשון ותשאול ארוך על התזונה הקיימת ועל אורח חיים.

 

פגישת 2 - התאמת תפריט אישי למטופל/ת לתקופת הניקוי (חודש ימים סה"כ) בתוספת צמחי מרפא מתאימים לניקוי. התאמת התזונה מתחשבת לא רק במצב הבריאותי, כי אם גם בסדר היום ובצרכים האישיים של המטופל/ת.

 

פגישה 3 - מתקיימת בסיום תקופת הניקוי (לאחר חודש ימים), והיא כוללת קבלת תכנית תזונה לחיים, מותאמת אישית לגוף ולאורח החיים. המלצות להמשך טיפול לאיזון המשקל ובריאות מיטבית. ובקיצור: כלים לחיים חדשים בגוף המתחדש. ההמלצות שתקבלו מאתנו הן אפילו ברמה של רשימת המסעדות המתאימות לכם בתןביס, המנות שהכי טובות עבורכם וכמובן מתכונים שמותאמים למערכת העיכול שלכם, ליכולת ולזמן שעומד לרשותכם.

 

סה"כ: 3 פגישות תזונה.

לקביעת פגישה וקבלת פרטים נוספים

למי התכנית כן מתאימה?

 

  • למי שמאס בדיאטות אופנתיות, קבוצות תמיכה למיניהן ומרגיש שכבר ניסה הכל

  • למי שמעוניין להישאר במשקל תקין ובבריאות טובה לאורך שנים

  • מי שרוצה להחזיר לחייו את הקלילות, האנרגטיות והאושר

למי התכנית לא מתאימה?

 

  • התכנית לא מתאימה למי שרוצה רק 'זבנג וגמרנו'.

  • התכנית לא מתאימה למי שלא פנוי כרגע להתחייב על מפגשים רציפים

  • תכנית איזון המשקל היא אורח חיים ומטרתה להבריא את הגוף. העיקר בה הוא לקבל כלים ותפריט ברור לניהול אורח חיים בריא המותאם לגופנו ומצבנו, עצם השינוי גורם כבר לירידה במשקל, להרגשה קלילה, בריאה ומאושרת.

לקביעת פגישה וקבלת פרטים נוספים