הצוות שלנו

הרצון שלנו בקליניקה הוא לתת לכל מטופל טיפול אישי שמותאם לפי הצרכים שלו. היחס והחיבור הם חלק מהטיפול אצלנו בקליניקה ואנחנו פועלות בשיתוף פעולה מלא כדי להגיע לריפוי של כל מטופל.

כל הפעילות בקליניקה נמצאת בפיקוחה של ליטל.
המטפלות עברו הכשרה ישירה ממנה ועובדות באותו האופן.

 

כרמל שחר

שמי כרמל, אני מטפלת ברפואת האיורוודה מזה כעשור. התחלתי את מסעי כמטפלת בעת טיול אחרי הצבא בהודו.  פגשתי את אח שלי שכבר היה דנה בהודו, הוא סיפר לי שיש סוג של רפואה שהיא מרתקת וכדאי לי להכיר. לאחר כמה חודשים של טיול שמעתי הודי מסביר לכמה תיירים על האיורוודה, האזנתי להסברים ובהמשך הכרתי לעומק את הבחור שהיה מטפל איורוודי ולמד באופן מסורתי כפי שהעבירו את הידע הזה לפני שנפתחו אוניברסיטאות. הרפואה הזו ריתקה אותי, התחלתי לקרוא ספרים בנושא ובמקביל עשיתי קורס בעיסוי איורוודי ושהיתי במרכז פנצ'ה קארמה בגואה עם אותו מטפל ממנו למדתי עיסוי. לאחר כמה חודשים עברתי בעצמי טיפולי ניקוי- פאנצ'ה קארמה. בדיוק נגמרו לי הגלולות ורציתי להפסיק לגמרי כי הבנתי שזה גורם לנזקים בלתי הפיכים. הניקוי גרם לכך שהמחזור שלי היה ללא כאבים, ללא סימפטומים וסדיר באופן מופתי.  התאהבתי בשיטה החכמה והפשוטה הזו. הטיפול שעשיתי הלך איתי תקופה ארוכה וההשפעה שלו היתה עמוקה וממושכת. חזרתי ארצה ונרשמתי ללימודים במסלול איורוודה ברידמן, ארבע שנים במהלכן טיפלתי בטיפולי מגע ובסופן נסעתי לסטאז' בהודו, שהיתי במשך כחודשיים עם ד"ר קדר שנדה בפונה, מתרוצצים בין הקליניקות השונות. שם זכיתי לראות כיצד הוא מטפל בחולי סרטן, סכרתיים, חולי דלקות פרקים ועוד מחלות קשות לצד שפעות וצינונים. 
כיום אני במטפלת באיורוודה הן בייעוץ תזונתי וצמחי מרפא והן בטיפולי המגע השונים ובטיפולי הניקוי. אהבתי לתחומי המגע  והאורטופדיה הביאה אותי ללמוד אוסטיאופתיה, כיום אני מסיימת בהצלחה שנה שנייה מתוך ארבע וחצי שנים במכללת וינגייט. לימדתי בעבר קורסי מגע וטיפולי שימון וייזע איורוודים במכללת רידמן ובאופן פרטי.
נשואה לאחיה ואמא לשתי בנות מופלאות, מתגוררת בכפר סבא. 
מודה על כך שיש לי הזכות לשפר לאנשים את איכות חייהם, להפיג כאבים מיותרים ולגרום
לחיוך ולאושר.  

 

איילת באשר

שמי איילת באשר, ואני גרה במושב עמיקם יחד עם בן זוגי והבן שלנו. התחלתי ללמוד רפואה איורוודית במכללת ברושים בשנת 2011 ומאז לא הפסקתי.
אני מטפלת באיורוודה משנת 2014 ולאחרונה הצטרפתי לצוות של קליניקת פרנה-וודה.
כבר בשנותיי הראשונות בתחום התאהבתי בידע הזה ובמה שהביא לחיי. מרתק, בעיני, שכל אדם הוא מפה ייחודית בפני עצמו, וברגע שנתאים את אורח החיים לפי אותה מפה, כל החלקים יפלו למקומם בהרמוניה.  אני שמחה שנפלה בחלקי הזכות, לעזור לאנשים לפענח את המפה האישית שלהם, וללוות אותם לעבר בריאות שלמה.

 

גלית ארונוביץ

איך הגעתי לאיורוודה?

 

בשנת 2010, התחלתי ללמוד רפלקסולוגיה, בקמפוס ברושים של אוניברסיטת תל- אביב.

מעט אחרי תחילת הלימודים, גילו לאבא שלי סרטן בלבלב שכבר היה בשלבים מתקדמים ומפושט.

חוסר אונים... זה מה שהרגשתי, חוסר אונים מול רפואה מערבית מתקדמת שלא יכלה לרפא את אבא שלי.

טיפולי כימו, ירידה במשקל, חוסר תיאבון, קמילה מהירה (במקרה שלו), אל הסוף....

 

אבא שלי היה אדם מאוד עצבני ועם העצבנות עולה גם הלחץ דם ולאחריו גם הסוכר (בנוסף, אבא שלי גם אהב מאוד פירות ומתוקים), כשהתרופות להורדת הסוכר כבר לא השפיעו, הוא התחיל להזריק אינסולין וכשנתיים אחרי חלה בסרטן. כשהוא ידע כבר שהסוף בלתי נמנע, הוא אמר לי, 'אם הייתי יכול עכשיו, הייתי חיי את חיי אחרת וגם לא הייתי כועס כל כך'.

הסתכלתי על תמונת חייו והבנתי שאני רוצה אחרת, לא רק לעצמי, אלא לכל מי שרק ירצה ויהיה מוכן לסגל לעצמו אורח חיים נכון עבורו. והנכון הזה משתנה מאדם לאדם. כל אחד הוא יחודי ואת זאת אני לומדת בתשאול איורוודי מעמיק.

 

במקביל, באותה תקופה, החלטתי להתייעץ עם מומחית אירווודית לגבי כאבי בטן קשים מהם סבלתי כ 7 שנים, ושכל הבדיקות המערביות לא הצליחו לפענח. 7 שנים של סבל מול תשאול אירוודי מעמיק, שחשף טפיל, אותו נשאתי בגופי, מביקורי בהודו. טיפול בן חודש של שינוי תזונתי וצמחיי מרפא, אשר ריפא אותי מהטפיל. 7 שנים של סבל ואז חודש אחד וחיי השתנו.

הוקסמתי מהטיפול שעברתי ומאיכות החיים החדשה שהוענקה לי והחלטתי ללמוד איורוודה.

איורוודה, פירושה בסנסקריט 'מדע החיים' ובעיניי פירושה 'מתנת החיים'.

איורוודה מעניקה ארגז כלים אישי ומפורט: בתחום התזונה, אורח חיים, צמחי מרפא בהתאם לצורך, טיפולי גוף....

 

את הידע הזה, אני רוצה לשתף איתך.

אז אם את/ מתמודד/ת עם בעיה רפואית מסויימת (בעיות עיכול, בעיות שינה, סוכר, כולסטרול, השמנת יתר או רזון, היפו/היפר תאיירואיד, דלקות, מערכת חיסונית ירודה, בעיות עור.... ועוד....)

אשמח לשתף אתכם במתנה שאני קבלתי.

 

קצת על עצמי...

אמא ל- 2 ילדים.

  • בוגרת לימודי איורוודה בקמפוס ברושים של אונ' תל-אביב

  • בוגרת לימודי רפלקסולוגיה בקמפוס ברושים של אונ' תל-אביב

  • B.A – בניהול וסוציולוגיה – אונ' פתוחה

  • M.B.A – במנהל עסקים ושיווק – הקרייה האקדמית

  • בוגרת לימודי בישול של ביה"ס בישולים

  • בוגרת לימודי קונדיטוריה – 'אסטלה'

צור קשר

פראנה וודה- המרכז לרפואה הודית

טלפון: 053-231-4294  אימייל: pranaveda@gmail.com

כל הזכויות שמורות לליטל סימון.

PRANAVEDA | פראנהוודה | המרכז לרפואה הודית

  • Pranaveda facbook page
  • Pranaveda youtube channel